Rodinný dům za 1 milionu

  Za necelý 1 milion máme v nabídce projekt rodinného domu s dispozicí 2+kk, o zastavěné ploše 55,30m² a užitnou plochou domu 44,55m². Jednoduchý a účelný Bungalov za jeden milionBungalov - Jaspis 55, splňuje základní podmínky bydlení pro 2 osoby.

Tento typ Bungalovu upřednostňují mladí lidé, kteří většinou výstavbu pojmou jako odrazový můstek k většímu rodinnému domu. Upřednostňují jej ponejvíce také manželské páry v před nebo důchodovém věku, kdy již nemají velké nároky na počet a velikost místností v rodinném domě a hledají i maximální úspory v ceně povozu rodinného domu s ohledem na nižší výši důchodu. Podrobnosti k tomuto domu najdete v sekci projekty Bungalovů.

Další projekt do jednoho milionu pro Vás připravujeme. V průběhu v průběhu srpna jej naleznete v sekci projekty.

 

Ne zřídka jste se určitě setkali s billboardy u silnic, inzeráty a  reklamou na výstavbu dřevostavby do jednoho milionu. Nabízený dům byl mnohdy i patrový a na první pohled lákal svou bezkonkurenční cenou.

 

Zklamání ale nastalo ve chvíli, kdy jste se šli na ukázkový dům podívat a dozvěděli se, že jde jen o hrubou stavbu, bez základů, podlahových krytin, obkladů a dalšího běžného vybavení rodinného domu a cena se rázem začala šplhat daleko nad prezentovaný 1 milionu. Pak ještě přiskočila položka za DPH a cena už bezkonkurenční zdaleka nebyla.

 

Otázkou pak je, zda se necháte takovou stavební firmou přesvědčit a realizovat s ní výstavbu. Víme, že jde pouze o marketingový tah s líbivou cenou a vše doprovázené přesvědčovacím talentem obchodního zástupce stavební firmy. Asi si zákonitě sami říkáte, kam se nakonec cena vyšplhá a zda na dokončení budete mít dost finančních prostředků. Nepřibude ještě nějaká další neočekávaná položka k zaplacení? Myslíme si, že taková nedůvěra na počátku obchodu je tou nejhorší devizou pro obchod jako takový a obzvlášť, když se jedná o výstavbu rodinného domu.

 

Když dostaneme otázku, zda je možné postavit dřevostavbu do jednoho milionu, odpovíme ano možné to je. Rozhodně Vám ale nenabídneme rodinný dům o velikosti 4+kk, natož patrový či podkrovní dům. 

 

Ametyst 052 - dřevostavba do 1 milionu

 

Ametyst 052  bungalov do 1 milionuJak jsme Vám slíbili, přinášíme Vám druhý projekt do 1 milionu.

 

Tento bungalov je pojat v moderním stylu oproti projektu Jaspisu 055 nebo velikostí podobnému bungalovu Ametystu 060.

 

Chceme tak oslovit ty z Vás, kteří dáváte přednost výraznějšímu a modernějšímu stylu rodinného domu, kde je přesto zachován decentní design. 

 

Dispozice místností naplňují základní pohodu pro bydlení a účelnost využití tohoto bungalovu. Podrobnější informace a další fotografie si můžete prohlédnout v sekci projekty.