Rodinné domy do 1,5 milionu

Připravili jsme pro Vás nabídku dvou moderních rodinných domů do 1,5 milionu ve stylu moderních Bungalovů.

Tyto rodinné domy budou splňovat standardní provedení výstavby, tak jako ostatní rodinné domy na klíč. Tím je Vám zaručena stejná kvalita a komfort bydlení.

 

V současné době máme v nabídce domy pod částku 1,6 mil. Kč. Účelné bungalovy za příznivé ceny.

 

Často poptáváte dům s cenou do výše milionu a půl. Tyto bungalovy si budete moci pořídit na klíč do 1,5 milionu včetně sazby DPH a základové desky na rovinatém terénu. Dispozičně se jedná o rodinné domy 3+kk. 

 

Bungalovy na klíč do 1,5 milionu

 

Představujeme Vám projekty rodinných domů v ceně do 1,5 milionu.  Projekty jsou pojaty jako moderní typy dřevostaveb, které jak sami vidíte na obrázcích, působí decentně, střídmě, elegantně. Dispozičně oba projekty 3+kk. Ametyst 078 i Ametyst 079 s účelným a optimálním uspořádáním místností.

Splňují jak pohodlné bydlení tak i oddělenou společenskou a klidovou zónu v domě. Ložnice jsou vždy umístěny tak, aby měli samostatné vstupy a nebyly průchozími místnostmi. Detaily a podrobnější informace naleznete v sekci projekty.

 

 

Ametyst 079 dřevostavba do 1,5 milionuAmetyst 078 dům do 1,5 milionu

                                      Ametyst 078                                                                                      Ametyst 079

Nízkoenergetická dřevostavba do 1.5 mil. - Malachit 080

 

Malachit 80 do 1.5 mil.  (1)Protože předcházející projekty Ametyst 078 i Ametyst 079 u Vás zaznamenaly zvýšený zájem o tyto dřevostavby s cenou na klíč do 1.5 milionu, rozhodli jsme se vytvořit další projekt ve stejné výši investice.

 

Vznikl tak projekt Malachit 080, který má zastavenou plochu 80m² a obytnou plochu 65m². Dispozičně je rodinný dům řešen jako menší 3+kk. 

Je možné jej na přání dispozičně upravit či rozšířit bez navýšení částky za projektovou dokumentaci ke stavební ohlášce v rámci výstavby.

 

Vstup na terasu z obývacího pokoje i ložnice, pracovna. Koupelna s dvěma umyvadly, sprchovým koutem, samostatná toaleta. Do technické místnosti můžete umístit pračku se sušičkou, umístěn zde bude i bojler 125l pro ohřev teplé vody.

 

Komfort bydlení zajišťuje podlahové vytápění s digitálním ovládáním teploty pro jednotlivé místnosti. Venkovní nerez komín od firmy Schiedel  je připraven na napojení krbových kamen nebo krbu, stejně tak i venkovní přítah vzduchu.

 

U všech rodinných domů jsou ve standardním provedení výstavby trojskla ve všech oknech, podlahové vytápění, komínové těleso a dále GSM alarm, který Váš dům bude hlídat ve Vaší nepřítomnosti.

 

Do interiéru domu si můžete vybrat z široké nabídky interiérových dveří, včetně dveří posuvných s pouzdrem a prosklením dle Vašeho přání, a to bez doplatků.

 

Malachit 80 do 1.5 mil.  (2)Podlahové krytiny můžete volit dlažby, plovoucí podlahy, koberce. Je možné objednat i dnes tak oblíbené vinylové krytiny s doplatkem oproti standardu.

 

Venkovní design okenních fólií můžete vybírat z 34 vzorů a také bez doplatku.

 

Můžete měnit barevnost a kombinace barev fasády od firmy Weber.

 

I vstupní dveře do dřevostavby máte možnost vybírat ze 41 možných provedení a budou shodné s vybraným dekorem okenních fólií.

 

 

  Věříme, že i tento projekt najde své příznivce. Podrobnosti a video této dřevostavby najdete v sekci projekty: Malachit 080

 

  Malachit 80 do 1.5 mil.  (3)  Půdorys Malachit 080