Proč si pořídit vlastní dům?

Interiér bungalovuV dnešní době je mnoho důvodů proč investovat do vlastního rodinného domu. Stát se k nám nechová příliš přátelsky a vyhlídka, že se o Vás v důchodovém věku postará, je vyhlídkou značně nejistou.

 

Nezbývá než se rozhodnout jak špatnou ekonomiku státu vyřešit sami a být co nejméně závislými na vnějších vlivech, jako je třeba zdražování energií.

 

Zabezpečit se tak, aby důchodová renta od státu nebyla jediným zdrojem, ze kterého budeme nuceni vyžít. Proto Vám přinášíme i pár dobrých typů na další úspory.

 

Chcete si udržet nebo zvýšit svůj životní standard a nespoléhat se, co Vám stát po letech Vaší práce dá? Penzijní reforma se týká hlavně dnešní populace mezi 30 – 40lety a stát nám říká, že důchod stačit nebude.

 

Realitou je zvyšování cen energií, zvýšení DPH, zdražování potravin, pohonných hmot a výčet by mohl pokračovat dál tak, jak se projevují dopady zdražování do dalších sfér.

 

Víte, že se například cena vody za posledních 23 let zdražila voda stonásobně. Ještě v devadesátých letech se platilo za kubík vody pouhých 80 haléřů. V některých krajích již lidé platí za vodu vyšší ceny než sousedních státech.

Například domácnosti v některých částech Středočeského kraje platí za krychlový metr vody 90,-Kč.

 

Nejzákladnější a také největší finanční zátěží jsou již nyní náklady na bydlení, ale bude tak i do budoucna. Být vlastníkem  rodinného domu - dřevostavby Vám vždy bude značně minimalizovat Vaše budoucí náklady.


Pracující, ale i důchodci ve vlastním domě, jakoby pobírali další příjem či důchod ve výši nájmu. To v budoucnu znamená ušetřit nemalou částku, odpovídající současným čtyřem až patnácti tisícům měsíčně.

Náklady provozu dřevostavby jsou a budou minimální oproti jinému typu bydlení.

 

Vložení Vaší investice do vlastní dřevostavby je tím nejlepším zhodnocením Vašich finančních prostředků. To netvrdíme my, to tvrdí finanční odborníci. Nejvýhodnější a nejjistější je jednoznačně pořízení si vlastního rodinného domu a to i za pomoci hypotéky.

 

Splátka hypotéky může být nižší než zaplacený nájem a každou splátkou si kupujete majetek do svého vlastnictví.

Obecně řečeno, čím dřív začnete investovat do vlastního rodinného domu, tím lépe. Pozdě není ani po padesátce. Váš rodinný dům se tak stane Vaší jistotou ve Vašem životě.

 

Je více možností jak zaivnestovat výstavbu rodinného domu. Podívejte se na možnosti v sekci hypotéky na dřevostavby

 

Bungalov Ametyst