Rodinné domy za cenu kolem 2 milionu

 

Realizovat výstavbu rodinného domu střední kategorie volí největší počet investorů. Dřevostavby na klíč se pohybují nejčastěji v rozmezí od jednoho a půl do třech milionů.

 

Nejžádanějšími jsou domy pohybující se kolem ceny 2 milionu. Investice je pro mnoho z Vás dostupná, zajímavá a hlavně splňuje představu většiny z Vás o pohodlném bydlení.

 

Díky investici v této cenové hladině architekti nešetří na jejich moderním vzhledu a praktičnosti.

 

Jedná se především o výstavbu typu bungalov a jen na Vás jaký styl a design svého nového domu zvolíte. Pojetí projektu může být v klasickém či moderním provedení.

Střechy rovné pultové, šikmé, sedlové, valbové. Nespočet možností volby doplňků fasád, ale i dispozic a celkového uspořádání místností v domě.

Investor obvykle pčichází s několika prioritními požadavky, kterými jsou - dodržení výstavby dřevostavby s pevnou cenou, velikostí domu a počtem pokojů.

 

S investicí do dřevostavby v částce kolem 2 milionu. Kč se dá vyprojektovat zajímavý a pěkný rodinný dům s veškerým komfortem a pohodlím, přesně podle Vašich představ.

V některých případech jsme se mnohdy dostali i pod částku dvou milionů včetně DPH a základové desky i při zachování  bonusů v ceně výstavby.  

 

Je dobré vědět, že se nemusí vždy jednat prezentované typové projekty, ale můžete přijít s vlastním návrhem domu či jinde již zakoupeným projektem, který můžeme společně upravit, abyste byli spokojeni na maximum.

Jen zřídka kdy se projekt budoucím majitelům rodinného domu neupravuje. To je především dáno Vašimi požadavky na úpravy a změny, ale také nutnost úprav s ohledem na Váš pozemek (terén, světové strany).

Snad Vás potěšíme tím, že případnými změnami se cena za projekt pro Vás nezmění.

Vyjdeme Vám vstříc k Vaší spokojenosti.

 

V ceně výstavby jsou započítány bonusy:

 

  • trojskla v oknech
  • komín
  • externí přítah vzduchu ke krbu či krbovým kamnům
  • podlahové vytápění rodinného domu s digitálními termostaty pro jednotlivé místnosti
  • GSM alarm zdarma
  • žaluzie v obytných místnostech

 

Představujeme Vám několik projektů s cenou kolem 2 milionu Kč.

Podrobnosti k jednotlivým dřevostavbám i s videi naleznete v sekci projekty Ametyst.