Vytápění dřevostavby

Dřevostavba a dálkový spinačDalší možnou úsporou v dřevostavbě je dálkové ovládání kotle pro ústřední topení v rodinném domě. Dálková řízení můžete aktivovat pomocí SMS zprávy a spustit vytápění či nastavit požadovanou teplotu v místnostech dříve, než přijedete domů. Ve všech řešeních se jedná o produkty, které výrazně usnadní ovládání vytápění dřevostavby. Nemusíte topit po dobu co je dům prázdný a Vy jste například v práci, na víkendu, dovolené.

Hodinu před příjezdem zašlete SMS a vracíte se do vyhřátého domova. Firma WM OCEAN Praha nabízí GSM moduly, které Vám umožní dálkovou obsluhu odkudkoli. Jednoduchá montáž na Váš nový topný systém v dřevostavbě.

Pošlete-li SMS ve tvaru "Stav" budete okamžitě informováni o stavu teploty v místnosti, síle signálu a režimu, ve kterém se zařízení momentálně nachází. Tyto faktory budete moci ovlivňovat pouze pomocí SMS. Zapnout a Vypnout popř. prozváněním.

Naprogramujete a připravíte vše tak, aby se splnily Vaše požadavky a příkazy topnému systému. WM OCEAN Praha plánuje inovaci toho zařízení, které bude umět okamžitě informovat majitele dřevostavby o výpadku proudu a jeho opětovném spuštění.

Kontrola a radost z tepla v dřevostavbě nebude nikdy příjemnější. Umí hlídat Vámi nastavené rozmezí teplot, takže můžete topit nebo chladit.

Restartování zařízení připojených do výstupu 230VAC/10 A. Slot 1xSIM CARD. Stačí vložit SIM kartu a vložit do zásuvky. Ovládání SMSkou nebo prozvoněním (zdarma). Integrovaný teploměr.

Možná další použití: ovládání topení domu, chaty, ovládání el. pohonů, dveří, vrat.       

 

      

 

 Vlastnosti:

  •        relé 230V/10A
  •        bezpečnostní ovládání přes PIN
  •        uložení 10 čísel pro ovládání
  •        ovládání teploty
  •        možnost trvalého přepnutí nebo resetu
  •        pracovní teplota -20 až +40°C